NEJLEVNĚJŠÍ STĚHOVÁNÍ V Brně

Díky naší nové pobočce v Brně jsme dostupní přímo ve Vašem městě takže neplatíte zbytečné náklady na dopravu z jiného města.

V Brně máme nyní ty nejlepší ceny, v dostatečném počtu pracovníků přestěhujeme co budete potřebovat za velice krátkou dobu. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, sklady, průmyslové objekty, vyklízíme pozůstalosti a nedělá nám problém těžká břemena a stroje.

Pomůžeme Vám i při menších zakázkách, jako jsou jednorázové akce typu vynesení pár kusů nábytku do patra, odvoz koupeného nábytku z obchodního domu, různé nátěry ať už topení či zárubní, pokládka podlahových krytin a montáž kuchyňských linek aj.

Nám můžete důvěřovat, jsme profesionálové v oboru s dlouholetou tradicí, narozdíl od některé konkurence, kdy stěhují většinou právě najatí brigádníci, kterým je jedno jak práci odvedou a neznají ty správné postupy pro bezpečné stěhování.

Zajišťujeme také převozy jednotlivých kusů nábytku nebo vybavení domácnosti, také dovážíme a vynášíme nábytek zakoupený v prodejnách nábytku levněji než v obchodních domech (Sconto, Ikea, Orfa, Mobelix, Idea, Jena nábytek)

Rád Vám pomůžete také s malováním, pokládkou podlahových krytin, montáží kuchyňských linek.

Proč stěhování v Brně s námi?

  • stěhování realizujeme efektivně s maximem pracovníků pro úsporu času
  • v Brně se vyznáme, jsme rychlí a přijedeme kamkoliv
  • naši zaměstnanci jsou ochotní a vyjdou vstříc

Jste-li z Brna, neváhejte nás nezávazně kontaktovat, rádi Vám uděláme kalkulaci zdarma. Přesvědčte se, že stěhovat se dá kvalitně a přitom levně. Nejlevnější stěhování v Brně je zde pro Vás.

Adresa pobočky: Bořetická 4132/4, 628 00 Brno-Vinohrady