NEJLEVNĚJŠÍ STĚHOVÁNÍ V OSTRAVĚ

V Ostravě se nachází sídlo naší firmy, největší počet zakázek se realizuje právě v rámci Ostravy. V Ostravě nemáme konkurenci, stěhujeme zde za nejlepší ceny, v dostatečném počtu pracovníků a díky tomu za velice krátkou dobu. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, sklady, průmyslové objekty, vyklízíme pozůstalosti a nedělá nám problém těžká břemena a stroje.

Pomůžeme Vám i při menších zakázkách, jako jsou jednorázové akce typu vynesení pár kusů nábytku do patra, odvoz koupeného nábytku z obchodního domu, různé nátěry ať už topení či zárubní, pokládka podlahových krytin a montáž kuchyňských linek aj.

Nám můžete důvěřovat, jsme profesionálové v oboru s dlouholetou tradicí, narozdíl od některé konkurence, kdy stěhují většinou právě najatí brigádníci, kterým je jedno jak práci odvedou a neznají ty správné postupy pro bezpečné stěhování.

Jste-li z Ostravy, neváhejte nás nezávazně kontaktovat, rádi Vám uděláme kalkulaci zdarma. Přesvědčte se, že stěhovat se dá kvalitně a přitom levně. Nejlevnější stěhování v Ostravě je zde pro Vás.

Adresa pobočky: Stadická 8, 700 30 Ostrava-Hrabůvka