Reference zákazníků

Přečtěte si (reálné) recenze našich klientů, kteří je píšou prostřednictvím portálu firmy.cz.

Prokop Petr

“Výborná firma, kterou vřele doporučuji. Zavolal jsem v neděli večer a přesto tato firma neodmítla a hledala řešení (majitel navrhl, že když nesežene šoféra, bude obvolávat jiné stěhovací firmy). Vše dobře dopadlo a firma byla do hodiny na místě. Podruhé proběhlo vše stejně rychle. Pánové jsou pracovití, příjemní, usměvaví, se vším pomohou a věci vzorně skládají. Děkuji a doporučuji!!!”

“Profesionální přistup k práci,rychlost provedeného stěhování,spolehlivost,dodržení smluveného termínu i ceny, ochota a lidský přistup.Zkrátka vynikající parta stěhovací firmy MATĚJ v čele z charizmatickým majitelem. Doporučuji všem kteří se chcou stěhovat.”

“Služeb stěhování u firmy Matěj jsem využila poprvé. Byla jsem spokojená, termín stěhování do druhého dne, nízká cena, pracovníci ochotní, profesionálové. Pokud budu v budoucnu potřebovat jistě se na ně ráda znovu obrátím. Doporučuji!!!”

 

Tomáš Hubník

“Před týdnem jsem využil Stěhování Matěj a byl jsem naprosto spokojeni. Příjemní profesionálové co rozumím své práci. Můžu jenom doporučit. Pokud budu ještě potřebovat stěhování tak jenom s nima.”

“Rychle, spolehlive a cena odpovidala domluve. Navic majitel je charismaticky.”

“Mám s touto firmou dobrou zkušenost. Stěhování proběhlo bez problémů, pracovníci ochotní a slušní, domluva rychlá, cena OK.”

 

Martin Kolesár

“Naprosto bez problémů. Chlapi jsou rychlí, příjemní a pan šéf je super chlap :) A to vše za dobrou cenu. Doporučuji!”

“Jsem moc spokojena při stěhování mého bytu 3+1. Stěhování bylo rychlé i cena vyhovující. Moc děkuji.”

“Super práce stěhování 250kg těžkého trezoru do třetího patra bez výtahu. Klukům to šlo od ruky a cena byla velice příznivá:)”

 

R. Matejka

“Rychlá,spolehlivá a přesná firma-nic nepoškozeno,perfektní servis a domluva.A hlavně ta cena-fakt jsou levní. Doporučuju.”

“Skvělá práce. Díky chlapi, doporučuji Říman”

“Služby této firmy jsem využila 2x, komunikace výborná, ochota, vstřícnost a rychlost provedení služby na jedničku, cena super. Ve srovnání s jinými firmami byly jejich služby nejlepší. Ještě jednou Vám pánové děkuji.”

Rychlý kontakt

+420 736 150 308

ZAJÍMAVOSTI, INFORMACE, DOPORUČENÍ, ČLÁNKY

POROVNÁNÍ CEN STĚHOVACÍCH FIREM!

Hledali jste přehled cen jednotlivých stěhovacích firem na jednom místě? Na našich stránkách se dozvíte reálné hodinové sazby jednotlivých firem.

POZOR NA NEKALÉ PRAKTIKY STĚHOVACÍCH FIREM

Buďte v obraze a nenechte se zmást. Důležité informace ohledně kalkulace pro všechny soukromé osoby a firmy.