STĚHOVÁNÍ BYTŮ A DOMŮ

Hledáte levné, rychlé a hlavně kvalitní stěhování? Náš tým profesionálů je Vám k dispozici. Nemáme ve svých řadách studenty a náhodné brigádníky, ale vyškolené profesionály s léty praxe, kteří ví jak se ke svému řemeslu postavit. S námi nemusíte mít strach o svůj nábytek. Budete překvapeni nejenom zručností našich zaměstnanců, ale hlavně rychlostí. Většinu zakázek zvládáme odstěhovat v rozmezí 3-5 hodin, takže máte ještě celý zbytek dne na vybalování věcí a zabydlování.

Stěhujeme po celé ČR i v zahraničí. Naší předností je rychlost, s kterou zvládáme zakázky a individuální přístup k zákazníkům, kdy se snažíme vyhovět všem vašim požadavkům. Potřebujete pouze přemístit nábytek po bytě kvůli malování nebo nové podlaze? Potřebujete snést těžkou skříň nebo ledničku do sklepa? Neváhejte zavolat. Jsme tu pro Vás.

Samozřejmostí je balení nábytku podle přání zákazníka. Nabízíme tyto varianty:

  1. zabalení do strečovací folie
  2. zabalení do strečovací folie + bublinkova folie
  3. zabalení do strečovací folie + bublinkova folie + textilní folie
  4. zabalení do strečovací folie + bublinkova folie + textilní folie + karton (doporučeno pro kožené sedačky a dražší zboží)

Pracovní zkušenosti nás naučily tomu, že lépe a rychleji se stěhuje ve větším počtu lidí, hlavně u větších zakázek. Např. byt 2+1 ve dvou lidech trvá 6 hodin (zaplatíte celkem 12 hodin) a ve čtyřech lidech 2 hodiny (zaplatíte celkem 8 hodin). Dva lidé se unaví rychleji než čtyři a snižuje se jim časem výkonnost a pozornost, zatímco čtyři si námahu rozloží a zůstavá jim vyšší výkonnost a efektivita.

Naše stěhovací firma je pojištěna na částku 2.000.000,-Kč

Rychlý kontakt

+420 736 150 308

ZAJÍMAVOSTI, INFORMACE, DOPORUČENÍ, ČLÁNKY

POROVNÁNÍ CEN STĚHOVACÍCH FIREM!

Hledali jste přehled cen jednotlivých stěhovacích firem na jednom místě? Na našich stránkách se dozvíte reálné hodinové sazby jednotlivých firem.

POZOR NA NEKALÉ PRAKTIKY STĚHOVACÍCH FIREM

Buďte v obraze a nenechte se zmást. Důležité informace ohledně kalkulace pro všechny soukromé osoby a firmy.