POZOR NA NEKALÉ PRAKTIKY STĚHOVÁKŮ

Důležité informace ohledně kalkulace pro všechny soukromé osoby a firmy.

1) První trik spočívá v nalákání zákazníka na nízkou cenu, kterou nakonec výrazně zvýší. Podezřele nízká cena naznačuje amatérismus nebo podvod, např. 3+1 za 2.000,-Kč

2) Další hojně využívaný trik je nízká hodinová sazba za pracovníka. Na první pohled vypadá 150,-Kč za jednoho stěhováka dobře, ale tato nízká cena je na úkor skrytých poplatků, jako např.
a) přistavení vozidla (400,-)
b) převoz (200,-) Potom to již není nízká cena 150,-Kč, ale 750,-Kč za první hodinu

3) Nadměrné použití strečové folie má smysl pouze u cennějších kusů nábytku (uložená sedačka, starožitnosti) v kombinaci s dalším ochranným prvkem jako např. karton nebo textil. Samotná folie zabrání pouze drobným povrch. poškozením. Zabalený nábytek možná vypadá hezky a bezpečně, ale v podstatě není chráněn. Hlavně zaplatíte čas potřebný k zabalení a folii - to může být klidně i 500,-Kč navíc za zbytečnou práci!

4) Pozor na amatéry! Franta je výtahář a šéf mu půjčí dodávku pro soukromé účely. Vezme sebou Pepu elektrikáře a jdou si přivydělat stěhováním. Nemají často ani potřebné zkušenosti, vozový park a vybavení natož pojistku. Možná vyjdou o pár stovek levněji, ale nemohou se vyrovnat rychlosti, kvalitě a profesionalitě zkušených stěhováků. Je velký rozdíl jestli máte přestěhovaný byt za 3 hod. nebo 10 hod.

Rychlý kontakt

+420 736 150 308

ZAJÍMAVOSTI, INFORMACE, DOPORUČENÍ, ČLÁNKY

POROVNÁNÍ CEN STĚHOVACÍCH FIREM!

Hledali jste přehled cen jednotlivých stěhovacích firem na jednom místě? Na našich stránkách se dozvíte reálné hodinové sazby jednotlivých firem.

POZOR NA NEKALÉ PRAKTIKY STĚHOVACÍCH FIREM

Buďte v obraze a nenechte se zmást. Důležité informace ohledně kalkulace pro všechny soukromé osoby a firmy.